Atsiskaitymas

Atsiskaitymas už paslaugas

 

Siuntų užsakymo sistemoje Eurosiuntos.Lt galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu: mokėjimo pavedimu arba elektronine bankininkyste.

 

Elektronine bankininkyste

 

Šiuo metu Eurosiuntos.Lt už siuntų ar krovinių gabenimą galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: hanza.net (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), Interneto linija (AB „DNB bankas“), Solo Internet („Nordea Bank Lietuva“), Bankas internetu Danske eBankas (Danske Bank A/S Lietuvos filialas / AB „Sampo bankas“), Eta bankas (AB „Ūkio bankas“), Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“), SB linija (AB „Šiaulių bankas“).

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Eurosiuntos.Lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už pasirinktas paslaugas. Beliks tik patviritinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Eurosiuntos.Lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į Eurosiuntos.lt svetainę neperduodami.
  5.  

Banko pavedimu

 

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Eurosiuntos.Lt užsakymo numerį.

 

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB „Euro Business Group“
Įmonės kodas: 302653540
A/S: LT894010049501085924
Bankas: AB DNB Bankas
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį