Apie mus

APIE MUS

 

 

www.eurosiuntos.lt  - elektroninė siuntų gabenimo užsakymų sistema, apimanti dokumentų, siuntų, siuntinių, krovinių gabenimą Lietuvoje, Europoje, bei pasaulyje.

 

Mūsų šūkis - Patogu! Greita! Pigu! Saugu!

Patogu - siuntų užsakymo pildymas užtrunka 3-5 minutes, taip pat nereikia niekur eiti iš namų, vežti siuntos, siuntinio ar krovinio į paštą ar kurjerių tarnybą. Mūsų kurjeriai siuntas, siuntinius, bei krovinius pristato nuo durų iki durų. Elektroninėje užsakymų sistemoje yra skaičiuoklė, kurioje iškart yra matoma siuntos kaina su PVM (kai yra apmokestinama PVM tarifu). Apmokėti galima iškart per pasirinkto banko e-bankininkystės sistemą. Taip pat siunčiant siuntą, siuntinį ar krovinį ne į ES šalis – atliekame visas reikiamas muitinės procedūras.

Greita - siuntos, siuntiniai, kroviniai kliento nurodytu adresu yra surenkami tą pačią arba sekančią darbo dieną. Siuntos žemės transportu (Economy servisas) Lietuvoje pristatomos sekančią darbo dieną, Baltijos šalyse (į Latviją, Estiją, Lenkiją) 2-3 darbo dienų laikotarpyje, į Vokietiją, Suomiją, Daniją, Švediją 4-6 darbo dienų laikotarpyje, į Didžiąją Britaniją (Angliją), Prancūziją, Italiją, Ispaniją, Austriją 5-7 darbo dienų laikotarpyje, į kitas ES šalis pristatymas trunka apie 5-8 darbo dienas. Express siuntos (oro transportu) visame pasaulyje pristatomos iki 5 darbo dienų laikotarpyje, Europoje per 1-2 darbo dienas.

Pigu - www.eurosiuntos.lt užsakymų sistemos skaičiuoklėje suvedę siuntos duomenis iškart matote galutinę siuntos, siuntinio ar krovinio pervežimo kainą, nurodytą litais su PVM. Mūsų siūlomos kainos yra ženkliai mažesnes už esamų rinkoje konkurentų. Be to, mes turime galimybę gabenti ir nestandartinio svorio ar matmenų siuntas, siuntinius ar krovinius už itin patrauklią kainą. Nuolatiniems klientams taikoma lanksti nuolaidų sistema.

Saugu - visos siuntos, siuntiniai ar kroviniai yra apdrausti CMR draudimu. Taip pat yra galimybė kiekvieną siuntą drausti papildomai, tokiu atveju taikomas papildomas mokestis. Jeigu reikalingas papildomas siuntos draudimas, prašome užpildyti trumpą užklausos formą ir per 24 valandas pateiksime Jum mūsų pasiulymą. Visos tarptautinės siuntos turi siuntos numerius (tracking number), kuriuos įvedus mūsų sekimo sistemoje galima matyti siuntų, siuntinių ar krovinių buvimo vietą.

 

Mūsų teikiamos paslaugos:

1.         Vietinių siuntų, siuntinių ir krovinių pervežimas žemės transportu.

2.         Tarptautinių siuntų, siuntinių ir krovinių gabenimas žemės ir oro transportu.

3.         Express (skubios siuntos) siuntų gabenimas.

4.         Dokumentų gabenimas.

5.         Siuntų, siuntinių ar krovinių importas iš kitų šalių.

6.         Tarpininkavimas tvarkant reikiamas muitinės procedūras, siunčiant ne ES viduje.

 

 

Mes bendradarbiaujame su didžiausiomis siuntų, siuntinių ir krovinių pervežimo kompanijomis, todėl garantuojame kokybišką, saugią, greitą ir už patraukliausią kainą paslaugą.